Načítám Akce

Stavění 2. víkend

7. června 2019 17:00 - 9. června 2019 15:00

Druhý víkend stavění tábora

Stavění tábora je v rámci skautského programu určeno všem generacím v oddíle. Pokud je jeho program založený na získávání zkušeností, učení se týmové práci, osobním rozvoji, mezigenerační spolupráci, službě, pobytu v přírodě je to právě nelepší příležitost.

V zaběhlém, dobře vedeném oddíle společně staví tábor světlušky a vlčata společně se skautkami a skauty, za pomoci rangers a roverů. Vůdci jsou jako průvodci, kteří řeší to s čím si jejich mladší sestry a bratři ještě nevědí rady.

Ještě nejsme oddíl, ve kterém jsou všechny věkové skupiny, ale již nyní musíme dbát na to, aby děti sbíraly zkušenosti se stavbou tábora, protože vývoj nejde přeskočit. Jde, ale pak už vždy něco chybí.

Proto v současné době potřebujeme pomoc rodičů a přátel. Než děti dorostou jsou to jejich vzory. Později už si poradí sami, ale budou vzpomínat.

Přihlašovací formulář je zde

Zahájení: