Vpřed do roku 2024

Vážení přátelé, děkujeme za spolupráci v uplynulém roce, s očekáváním vstupujeme do toho nadcházejícího.
Ten pro Tečovickou část oddílu začíná 6.1. Tříkrálovou sbírkou, věříme a máme zprávy, že se někteří naši členové zúčastní i na Lhotě.
Ještě v neděli 7.1. bude oddílová rada.
Družinové schůzky začnou v 2. lednovém týdnu.

Abyste mohli s našimi akcemi dopředu počítat a plánovat rodinné aktivity, budeme se snažit dodržovat tento systém:

• 1. víkend v měsíci oddílové rady – účastní se Ančovička, Amigo a rádci družin
  • 2. víkend v měsíci akce Světlušek – účastní se Amigo a děvčata 8 – 10 let (pomoc skautek nebo jiného dospělého vítána)
  • 3. víkend v měsíci akce Vlčat – účastní se Ačovička, Amigo a chlapci 8 – 10 let (pokud to bude jednodenní a ne vícedenní akce, může být společná pro Světlušky, potom by se 2 víkend uvolnil)
  • 4. víkend v měsíci akce Skautů – účastní se Amigo, děvčata a chlapci 10 – 15 let
  • V červnu bude o víkendech probíhat stavění tábora
  • 1. a 2. týden v červenci bude tábor
  • Letos by také měli první rádci absolvovat rádcovský kurz

Informace o plánovaných akcích budou nadále vyset zde na stránkách a budeme oznamovat prostřednictvím Levita.
Benjamínci (- 8 let) jsou v podstatě jednotka, kterou samostatně řeší Eva a Michal. Děkuji za jejich práci, těším se na dobu, kdy budou samostatně fungovat i ostatní jednotky. Bude to sejný úspěch, jako když se rodičům osamostatní potomstvo. Věřím, že to dokážeme.

Karel Bazika – Amigo